Pleksi Kutu Harf Tabela

Öncelikle pleksi kutu harf tabelalarının yapımında kullanılan malzeme olan pleksinin özelliklerine ve kullanım alanlarına değinelim. Pleksi; renkli, transparan renkli, buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi çeşitleri bulunan plastik bir camdır. Klasik cama oranla darbelere karşı 6 kat daha dayanıklıdır. Klasik camdan daha hafiftir ve aynı kalınlıktaki cama göre ısıyı %20 daha az iletir. Pleksi, tabela yapımı dışında da birçok alanda kullanılmaktadır. Örneğin; vitrin stantları, yatak başları, hediye eşyaları, takı, dekorasyon ve iç mimari, aydınlatma elemanları, banyo ve mutfak aksesuarları, ev ve büro mobilyaları, endüstriyel alanlar.

Pleksi Kutu Harf İmalatı ve Montajı

Tabela tasarım itibari ile reklamlarınızı daha kurumsal bir görselde sergileyebileceğiniz özelliktedir. Lazer kesim ile hazırlandığı için direk göze hitap eden estetik ve modern görünümlü bir tabeladır. Fason imalat ile tasarlanan kutu harf tabelanız akan trafikte bile kolaylıkla fark edilecek ve hedef kitleye ulaşmanıza olanak sağlayacaktır. Firmanızın büyüyüp markanızın saygınlığını arttırabilmek ve sektörde kalıcı bir konuma gelebilmeniz kutu harf imalatı tabela modelleri arasından kurumsal kimliğinize uygun olanı karar vermek ile mümkündür. Diğer reklam araçlarına göre daha çok işlevsel özelliği olan tabelalar, bir kere ücret ödediğiniz takdirde uzun yıllar reklam için belli bir çabaya girmenizi gerektirmez. Farklı yazı ve puntolarda hazırlanabilen plexi kutu harf imalatı uzun sürmesine karşın beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Herhangi bir olumsuzlukta ya da tabela tamiri gerektiği zaman firmamızın ücretsiz teknik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Pleksi Harf

Pleksi kutu harf; pleksi kutu harfler için standar olarak 3 mm pleksi malzeme kullanılmaktadır. yan bantların yükseklikleri isteğe göre ayarlanabilmektedir. Montaj için gerekli olan dekota harfler sipariş ile birlikte verilmektedir. İsteğe bağlı olarak led ışıklı imal edilebilir. 

Pleksi Kutu Harf Özellikleri

Teknolojinin gelişmesi her sektörü etkilemiştir. Özellikle tabela konusunda yapılan çalışmalara bakıldığı zaman kendisini fazlası ile geliştirdiğini görmeniz mümkündür. Tabelalar arasında en fazla tercih edilen kutu harf tabela çeşitleri dikkatleri üzerlerine çeken ve oldukça şık görünüme sahip oldukları açıkça fark edilmektedir. Çoğunlukla krom kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela, alüminyum, pirinç ve daha pek çok çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır. Firmamız pleksi kutu harf tabela üretimini müşterilerin istekleri doğrultusunda LED ışık sisteminin de harflerin iç kısımlarına tasarlanması ile ışıklı bir tabela gerçekleştirmemiz mümkündür. Montaj yapılırken dekota harf siparişleri de tasarım ile beraber verilmektedir.

Plexi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf yüksekliği 20 cm dir.kalınlığı ise 40 mm gibidir ışıklıdır bu şekilde Pleksi kutu harf size çok daha ucuza gelmektedir . Bizim amacımız az bütçenizle size daha uygun reklamlar yapmak. Piyasaya baktığımızda maalesef reklam fiyatları çok fazladır,işte biz bu tabuları yıkıyoruz, hem hızlı hem uygun,hemde bütçenize göre kaliteli Pleksi kutu harf ürünlerinin imalatını yapmaktayız. Şu ana dek türkiyenin bir çok iline Pleksi kutu harf harften yüzlerce göndermiş bulunmaktayız ve %90 olumlu yorumlar almışızdır. Sizinde fiyatınıda düşündüğünüzde bu ürünleri beğeneceğinize eminiz.