Kayan Yazı

Modülled Kayan yazıda kullanmış olduğumuz hafıza kartları, Kayan yazının ölçü ve kapasitesine göre değişkenlik göstermektedir. Kayan yazı yazılımlarımız, karmaşık olmayan, anlaşılabilir programlar sayesinde müşterilerimize rahat bir kullanım sunmaktadır.

Kayan Yazı Nedir

kayan yazı tabelalarıyla her zaman diğerlerinden bir adım öndesiniz. İsteğinize göre grafik kayan yazı tabelası da kullanabilirsiniz. İş yerinizi bu grafik kayan yazı tabelalarını kullanarak daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Tabelalarınızda hava durumu, takvim  gibi tablolara yer vererek hem ortamı renklendirmiş, hem de daha işlevsel bir hale sokmuş olursunuz. Böylece müşterileriniz sizin düşünceli ve ileri fikirli bir kişi olduğunuzu düşüneceklerdir. Çünkü artık bu yeni teknoloji led kayan yazı tabelalarını ve bunlara benzeyen reklam hizmetlerini kullanmayanlara geri kalmış iş yerleri olarak baktıkları için muhtemelen müşteri kaybedeksiniz.

Kayan Yazı Firma Tabelaları

Reklam sektöründe çok sık bir şekilde ve seri satış yapan yön panoları kayan yazı olarakta kullanıla biliyor yön panosu olarak kullanmak istedşğiniz ürünler kayan yazı olarak kullanmak daha uygun ve vatandaşları daha kolay uyarabiliyorsunuz bunun için yölendirme panosu olarak kayan yazı terçih ediniz.

Kayan Yazı İle Sınırsız Reklam

Kayan Yazı , son dönemde “Tek Maliyetle Sınırsız Reklam” sloganımız çok beğenildi. Yüzlerce reklamı tek bir maliyet hesabı ile birden fazla reklamınızı aynı panel üzeriden yönetip günlük değiştirmeyi sağlayan kayan yazı reklam tabelaları eski tabelaları tamamen bitirmese de neredeyse yeni ve eski işletmelerin ilk seçimi haline geldi.

Kayan Yazı Tabela

Tabela modellerimiz hizmet sektörünüze göre özel olarak tasarlanmaktadır. Led tabela fiyatlarımız net m2 ve uzunluk ölçüsüne göre değişim göstermektedir. Kayan yazı sistemleri dilediğiniz boy ve ebatla sizlere teslim edilebilir. Bu tabela modeli müşteri çekme bakımından en çok tercih edilen tabela sistemidir. Led Tabela imalatı hizmeti veren firmamız bu konuda ki vermiş olduğu başarılı hizmet ile en önde gelen firma konumunda bulunmaktadır.