Işıklı Vinil Germe Tabela

Bu tabelanın üretiminde  tabelaya özel üretilmiş alüminyum kasa kenarları ile oluşturulan havuz tabanına ışık sızdırmazlı için gofraj kapatılır. Zemin içerisine aydınlatma malzemesi yerleştirilerek (Floresan veya Led) aydınlatma sağlandıktan sonra kreatif bir çalışmayla iki boyutlu görsel oluşturulur. Görsel vinil üzerine dijital baskı veya folyo kesim yöntemleriyle uygulandık tan sonra daha önce oluşturulan ışıklı havuz sistemi üzerine gerdirilerk montajı yapılır.

Işıklı Tabela Modelleri

Işıklı Tabela, sektörde en çok tercih edilen tabela çeşididir ki, sebebi bir iş yeri için gerekli olan alın tabelasının, hava karardığı zamanda, insanların gözüne hitap etmesini sağlamak ve güzel bir tasarımın ışıklandırılmasıyla etkili bir imaj yaratmaktır. Sektörde neredeyse her çeşit tabelanın ışıklısını yapmak mümkündür ve ışıklı olması her zaman firmanın yararına bir tercihtir.

Vinil Tabela Işık Aydınlatma Sistemleri

Göz alıcı bireysel tabela çalışmasıyla arkadan aydınlatmalı yazılardan tutun, baskılı ışıklı kutu harfe kadar her türlü ışıklı tabela çalışması yapmaktayız. Express Reklamcılık® ile tabelalarınızı aydınlatmanın farklı ve en uygun yöntemlerini size önerebiliriz. Yeni teknoloji led aydınlatma sistemleri hayatımızın her noktasına girdiği gibi tabelalarımızda da birçok seçenek sunmaktadır, Eğlenceli ve aksiyon dolu bir görünüm için yada markanızı en iyi şekilde anlatan tasarımlarımızla neonları, Tabelanız da canlı ama geleneksel bir görünüm veren zamansız bir hisle düşünün! Işıklı tabelalar Kendilerini aydınlattığı gibi çevrenizi ve sokağınızıda aydınlatarak harici aydınlatma gereksimlerinizi de ortadan kaldırarak “daha yaşanabilir bir doğa için” enerji tasarrufu da sağlar.

Işıklı Tabela Nedir?

Günümüzdeki en etkin reklam ve pazarlama araçlarından biri olan açık hava reklamcılığı içerisinde en fazla kullanılan tabela reklam aracıdır. Çok çeşitli materyalden imal edilebilen tabelalar insanların dikkatini çekmek için çeşitli şekillerde ışıklandırılmaktadır. Gündüz olduğu kadar gece de görülen ışıklı tabela, her sektör için başarılı bir tanıtım aracı olabilmektedir.