Cephe Giydirme

Reklam ve pazarlama çalışmaları konusunda en etkin çalışmalardan biri olan Bina Cephe Giydirme ve Cephe Kaplama çalışmaları, firmalar tarafından yoğun tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.

Cephe Giydirme Hakkında

Günümüz cephe kaplama uygulamaları; prestij, estetik, fonksiyonellik, konfor ve özellikle enerjinin korunmasına yönelik olarak yapıyı tümüyle saran, giydiren bir anlayış ortaya çıkarmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda yapı cephesini tümüyle saran, giydiren ve alüminyum doğrama cephe profilleri kullanılarak oluşturulan konstrüksiyona, alüminyum giydirme cephe adı kullanılmaktadır.

Bina Cephe Dijital Baskı Giydirme

Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme konusunda deneyimli tasarım ekibimiz talep edilen cephenin ölçülerini almakta ve gerekli görsel çalışmayı yapmaktadır.

Cephe Reklam Giydirme

Günümüzde bir çok bina artık marka ile özdeşleşmiş tasarımlar ile kaplanmakta ve reklam yapılmaktadır. Express reklamcılık olarak cephe giydirmelerde, özel kalıp alüminyum giydirmeler, kompozit cephe kaplamaları, modern genleştirilmiş mech metaller ile tasarımsal cephe giydirmeleri, bina sağır duvar veya cephelerinin dijital baskı vinyl giydirmeleri Türkiye geneli üretim ve montajı yapılmaktadır.

Cam Cephe Giydirme

Cam cephe reklam giydirme sisteminin özellikleri, cephe yüzeyinde one way vision ve folyo uygulaması yapmaktayız. Cephede kullanılacak one way vision baskının binanın kullanım amacı, cephesi, bulunduğu yerdeki hava ve iklim şartlarına uygun performans değerlerini taşıyan cam cinslerine ve projesinin tasarımına uygun grafik tasarım ve cephenin rengine göre belirlenmektedir.

.